Nowy numer: 04/2024

GAZETA ON-LINE

Ludzie z branży o nas

mgr inż. Łukasz Szarama

Ekspert Polskiej Izby Motoryzacji
Szef Pionu Serwisów Blacharsko-Lakierniczych

„Nowoczesny Warsztat” to pismo niezależne i obiektywne propagujące niezbędne rozwiązania w nowoczesnym i szanującym się warsztacie. Można powiedzieć, że w pewnym sensie jest to jeden z obowiązkowych tytułów branżowych zalecanych do przeczytania. Polecam wszystkim!

Rafał Sosnowski

Prezes Stowarzyszenia Techniki Motoryzacyjnej

W działalności firm czy organizacji nadchodzi taki moment, w którym dalszy rozwój wymaga poszerzenia kanałów sprzedaży. Dotarcie do nowych klientów nie jest jednak proste. Zawsze wymaga ono zaangażowania dużych środków oraz wielu godzin pracy. Według mnie „Nowoczesny Warsztat” to dla każdego fachowca magazyn wiedzy technicznej, który prezentuje wszystkie nowości produktowe i usługowe obecne na rynku. Posiadając szeroką liczbę odbiorców, „Nowoczesny Warsztat” stwarza ogromne możliwości dla małych i średnich przedsiębiorstw w dotarciu ze swoją ofertą do potencjalnych klientów. Stała współpraca z redakcją „Nowoczesnego Warsztatu”, niezależnie od koniunktury, przynosi konkretne korzyści, przekładające się bezpośrednio na dalszy rozwój firmy.

Adrian Sklorz

Współwłaściciel Auto-Elements i Prezes Fundacji „Multi-Expert” www.expert.org.pl

Owszem, chętnie czytam „Nowoczesny Warsztat” i chętnie piszę do niego artykuły. Raz dobrze dobrana formuła dobrze się sprawdza, bo to chyba jedyne pismo branżowe, które w ostatnich latach nie musiało zmieniać tytułu, szaty graficznej, redakcji lub składu właścicieli. Natomiast rosnąca z miesiąca na miesiąc liczba stron czasopisma przekonuje, że moje odczucia są podobne jak dużej części środowiska motoryzacyjnego. Pozdrawiam Czytelników!

dr hab. inż. Marcin Ślęzak

Dyrektor Instytutu Transportu Samochodowego

Praktyczne i rzetelne źródło informacji dla fachowców z branży motoryzacyjnej. Przekrój opisywanych zagadnień, w tym wyniki badań urządzeń diagnostycznych czy obsługowo-naprawczych, a także doradztwo w zakresie technologii i wyposażenia stacji kontroli pojazdów wpisują się w tematykę działań Patronatu Instytutu Transportu Samochodowego nad Stacjami Kontroli Pojazdów.

Roman Kantorski

Prezes Polskiej Izby Motoryzacji

Na tle innych, bardzo licznych, czasopism związanych z naprawami pojazdów samochodowych „Nowoczesny Warsztat” jest dla nas bardzo cennym „przekaźnikiem” szeroko pojętej informacji o tzw. niezależnym rynku napraw powypadkowych. Ze względu na dużą liczbę odbiorców „Nowoczesny Warsztat” uświadamia, zwłaszcza mikro i małym fimom, jak prowadzić swój biznes, aby był on dochodowy i przyjazny dla klientów. Również Polska Izba Motoryzacji korzysta z łam czasopisma, przekazując informacje o procesie likwidacji szkód komunikacyjnych, co pozwala w wielu przypadkach uniknąć niedomówień na linii ubezpieczyciel – warsztat napraw.

Dariusz Wawrzyniak

Targi Techniki Motoryzacyjnej

„Nowoczesny Warsztat” to obowiązkowa lektura każdego fachowca. Poza wiadomościami traktującymi o nowoczesnych technologiach i aktualnych trendach, można w nim znaleźć wiele praktycznych informacji. Dzięki profesjonalnemu zespołowi redakcyjnemu, który z rzetelnością podchodzi do podejmowanych tematów oraz licznemu gronu ekspertów jest wiodącym tytułem na rynku. 

Bogactwo treści, a przy tym przejrzysta i nowoczesna szata graficzna sprawiają, że lektura staje się przyjemnością. Ważnym aspektem działalności pisma jest także jego poza redakcyjne zaangażowanie w rozwój branży. Dowodem na to mogą być liczne pokazy i demonstracje, chociażby te, które od lat współtowarzyszą Targom Techniki Motoryzacyjnej w formie „Żywego Warsztatu” będącego miejscem testów i pracy diagnostyki urządzeń. Na uwagę zasługuje również fakt, że od lat „Nowoczesny Warsztat” wspiera młodych adeptów warsztatowej sztuki poprzez organizację turniejów wiedzy. Gorąco polecam tę lekturę!

NASZE PORTALE

Rzetelna Firma
nowocesnywarsztat.pl
Projekt i realizacja © 2017 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS, studio graficzne, portale internetowe. Materiały zawarte na stronie chronione są prawem.
do góry strony