Nowy numer: 05/2024

GAZETA ON-LINE

Informacje ogólne

Nowoczesny Warsztat – Ogólnopolski Miesięcznik dla Fachowców Branży Motoryzacyjnej jest branżowym pismem o zasięgu ogólnopolskim, adresowanym do właścicieli dużych i małych zakładów zajmujących się świadczeniem specjalistycznych usług związanych z naprawą, renowacją, konserwacją i diagnostyką samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Czytelnikami periodyku są ponadto producenci, dystrybutorzy oraz importerzy działający w sektorze motoryzacyjnym. 

Ideą pisma jest prezentacja dostępnych na rynku urządzeń, narzędzi, technologii i produktów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania nowoczesnego i ekologicznego warsztatu samochodowego. 

Dzięki ścisłej współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin warsztatowych miesięcznik Nowoczesny Warsztat spełnia także rolę fachowego poradnika, z którego może korzystać każdy diagnosta, mechanik, autoelektryk, blacharz, lakiernik czy pracownik serwisu ogumienia. 

Wielką zaletą Nowoczesnego Warsztatu jest udział członków zespołu redakcyjnego w najważniejszych konferencjach oraz imprezach targowych odbywających się zarówno w Polsce, jak i na świecie. Dzięki temu jego Czytelnicy mają dostęp do najnowszej wiedzy i najświeższych informacji branżowych. 

Nowoczesny Warsztat jest dostępny również w internecie pod adresem www.nowoczesnywarsztat.pl. Każdy, kto jest naszym prenumeratorem, może wejść na tę stronę i korzystając ze specjalnego kodu, przeglądać artykuły z bieżących i archiwalnych wydań. 

Profesjonalny zespół redakcyjny Nowoczesnego Warsztatu, mający wieloletnie doświadczenie, doskonale zna potrzeby swoich klientów i potrafi je idealnie zaspokajać, dostosowując się do realiów rynku. Dzięki temu mają Państwo gwarancję dobrej jakości produktu i stabilnej współpracy.

Nowoczesny Warsztat
Armii Krajowej 86
83-110 Tczew
Tel. 58 777 01 25
www.nowoczesnywarsztat.pl

 

ReklamaA NW - aftermarket 01.06-30.06 Mariusz

NASZE PORTALE

Rzetelna Firma
nowocesnywarsztat.pl
Projekt i realizacja © 2017 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS, studio graficzne, portale internetowe. Materiały zawarte na stronie chronione są prawem.
do góry strony