Nowy numer: 11/2017

GAZETA ON-LINE

Kontakt

Wydawca


GOLDMAN S.C.,
ul. Armii Krajowej 86, 83-110 Tczew

Powiat: tczewski
Województwo: pomorskie

tel./fax (58) 777 01 25
e-mail: redakcja@warsztat.pl
www.warsztat.pl

Dyrektor

Sebastian Klauz

Tel. 58 777 01 26
sebastian.klauz@goldman.pl

Redaktor naczelny

Mirosław Giecewicz

Tel. 58 777 01 25
miroslaw.giecewicz@warsztat.pl

Dziennikarze

Rafał Dobrowolski

Tel. 58 777 01 25
rafal.dobrowolski@warsztat.pl

Krzysztof Dulny

Tel. 58 777 01 25 w. 306
krzysztof.dulny@warsztat.pl

Artur Ostaszewski

Tel. 58 777 01 25
artur.ostaszewski@warsztat.pl

Grzegorz Teperek

Tel. 58 777 01 25
grzegorz.teperek@warsztat.pl

Biuro reklamy

Mariusz Kilian

Tel. 58 777 01 25 w. 305
mariusz.kilian@warsztat.pl

Ewa Geremek-Hampel

Tel. 58 777 01 25
ewa.hampel@warsztat.pl

Piotr Szponar

Tel. 58 777 01 25 w. 309
piotr.szponar@warsztat.pl

Magdalena Bielawska

Tel. 58 777 01 25 w. 323
magda.bielawska@warsztat.pl

Kolportaż

Dariusz Szołtun

Tel. 604 407 079 
dariusz.szoltun@warsztat.pl

Biuro reklamy

Mariusz Kilian

Tel. 58 777 01 25 w. 305
mariusz.kilian@warsztat.pl

Ewa Geremek-Hampel

Tel. 58 777 01 25
ewa.hampel@warsztat.pl

Sekretariat

Joanna Knopp

Tel. 58 777 01 25

Formularz kontaktowy

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

RAPORT WARSZTATOWY

Zapisz się, aby otrzymywać regularnie "Raport Warsztatowy"

NASZE PORTALE

Rzetelna Firma
nowocesnywarsztat.pl
Projekt i realizacja © 2017 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS, studio graficzne, portale internetowe. Materiały zawarte na stronie chronione są prawem.
do góry strony