Xton

Xton Automatyka Przemysłowa to polski producent najwyższej jakości maszyn i urządzeń oraz środków chemicznych dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej. Tworzymy z pasją, by dostarczyć na rynek światowy produkty najlepszej jakości. Aby móc zaoferować urządzenia z najwyższej półki, zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży automatyki, elektrotechniki i konstrukcji. Nasz zespół to grupa świetnie zorganizowanych młodych ludzi, mających fachową wiedzę i doświadczenie. Nieustannie inwestujemy w nowe technologie, zaplecze produkcyjne i wiedzę pracowników. Produkujemy urządzenia seryjnie, świadczymy usługi związane projektowaniem na indywidualne zamówienia. Szeroka gama kompetencji pozwala nam stawić czoła nawet najbardziej skomplikowanym projektom, stosując z powodzeniem innowacyjne rozwiązania wspierające polską myśl technologiczną.

W stałej ofercie posiadamy m.in.: profesjonalne maszyny do regeneracji filtrów cząstek stałych, myjki warsztatowe i piaskarki ciśnieniowe. Nasze produkty z powodzeniem znajdują zastosowanie w serwisach samochodowych, stacjach diagnostycznych, serwisach regenerujących części oraz przemyśle ciężkim i lekkim.

Do naszych maszyn polecamy dedykowaną chemie przemysłową przystosowaną do pracy w urządzeniach z serii DPF MASTER FLASH i MASTER CLEANER.

Staranna receptura detergentu DPF Cleaner umożliwia uzyskanie doskonałych efektów czyszczenia filtrów cząstek stałych już przy temperaturze 38°C cieczy roboczej. Stosowanie dedykowanej chemii gwarantuje bezpieczeństwo powłoki ceramicznej filtra i znacznie obniża koszty eksploatacyjne maszyn.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą handlową w celu nawiązania współpracy.

Wybrana oferta

DPF Master Flash Professional Plus

115 000 zł netto
(oferta limitowana czasowo)

Najwyższej jakości urządzenie do regeneracji filtrów DPF/FAP/GPF/SCR i katalizatorów. Wykonane w całości ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, a przeznaczone do wszystkich rodzajów samochodów.

 

DPF Heater Pro Plus

26 000 zł netto
(oferta limitowana czasowo)

Urządzenie przeznaczone do suszenia wszystkich rodzajów filtrów cząstek stałych i katalizatorów, wykonane w całości ze stali nierdzewnej AISI 304 i kwasoodpornej AISI 316. Wyposażone w zintegrowany system pomiarowy.

Master Cleaner MC-850

19 900 zł netto
(oferta limitowana czasowo)

Myjka kabinowa wysokociśnieniowa wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304 i kwasoodpornej AISI 314.  Umożliwia pracę w dwóch wariantach: z koszem obrotowym lub sztywnym ramieniem natryskowym.